Hakkımda

Hakkımda | Can Berk Çilek

Ben Kimim?

Merhabalar, Ben Can Berk Çilek !


Öncelikle kişisel web sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. İstanbul doğumluyum ve İstanbul'da yaşamaktayım. 20 yaşındayım ve 4 Temmuz doğumluyum. Memleketim Sinop. Sefaköy Özel Final Temel Lisesi'nden Eşit Ağırlık bölümü mezunuyum. Sağlık sorunlarımdan dolayı Üniversite hayallerim biraz suya düştü gibi...


Freelancer olarak yazılım ve tasarımla uğraşmaktayım.


Sanal alemdeki rumuzum (nickim) ise SchewizeN'dir.


Tam bir e-spor meraklısı olarak kendim kurmuş olduğum e-spor ve oyun dünyasının haber blogu olan Esporify.com'la uğraşmaktayım. Ayrıca CS:GO piyasasında amatör takımlarım olan Spey Side Espor & Splex Espor takımlarım ile küçük başarılarım oldu. Daha sonra Royal Youth Espor CS:GO Takımının hem menajeri hem de analisti olarak kariyerimdeki ilk profesyonellik adımımı atmış oldum. Royal Youth adına önemli birkaç başarılarımız oldu. Daha sonra sağlık sorunlarımdan dolayı e-spor piyasasına biraz ara vermiş bulunmaktayım. Aktif olarak az önce bahsettiğim Esporify projemle ilgilenmeyi düşünüyorum.


Şu sıralar tek zevk aldığım şey olan Discord Bot kodlamak. Kendi botum olan Vexy +250 sunucusu ve +200K Kullanıcısı ile Discord sunucularına hizmet vermektedir. Projelerim kısmından Discord Bot'um hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yeteneklerim

Grafik Tasarım

Web Sitenizin Slider , Header , Logo Gibi İşlerinizi Uygun Fiyatlar İle Yapabilir Ve Size Psd Formatıyla Birlikte Teslim Edebilirim.

Discord

Discord Sunucularınızı Düzenleyebilir ve İstediğiniz Şekilde Tamamen Optimizeli ve Güncel JS Sürümüne Göre Bot Projenizi Yapabilirim.

Sosyal Medya Yönetim

Markalaşma Sürecinizdeki ihtiyacınız olan Sosyal Medya tasarım ve Reklamlarınızı Tasarlıyorum.

Teknik Destek

Sitenizdeki Canlı Destek Bölümünde Müşterilenizle İlgilenebilir ve Mail İletişimlerinizi Kontrol Edebilirim.

E-Spor Menajerlik & Analist

E-Spor Takımınızın Menajerliğini Yapabilir ve Aynı Zamanda CS:GO Takımınıza Analistlik Yapabilirim.

Blog Yazarlığı

Wordpress Bloglarınız İçin GOOGLE SEO Kurallarına Uyarak, Yüksek Kelime Sayılı ve İmla Kurallarına Uyarak 4/4'Lük Haberler veya Bilgilendirici İçerikler Girebilirim.